Čistenie kanalizácie v Bratislave. TOP cena a 100% kvalita je u nás samozrejmosť. U nás máte bonus - výjazd zadarmo.

Hľadáte čistenie kanalizácie v Bratislave za najlepšie ceny? Máte upchatú kanalizáciu alebo odpad a potrebujete ho vyčistiť? Hľadáte firmu s dlhoročnou praxou a s najlepšími cenami za čistenie upchatých odpadov? Už nehľadajte, práve ste ju našli! V Bratislave si neúčtujeme žiadne poplatky za výjazd havarijnej služby! Vyriešime neustály zápach z WC – zapáchajúci záchod alebo hocijaký zápach, ktorý sa Vám šíri vo Vašom domove (byte, dome, firme.) Ak u Vás nastal problém s vlhnutím stien alebo rosením muriva /zrážanie vody na stenách a pod./ – môže to signalizovať upchaté alebo inak poškodené potrubie – či sa jedná o vodovodné alebo odpadové.

Ponúkame Vám služby kompletného prečistenia všetkých odpadov, sifónov a kanalizačných rozvodov, a to ešte skôr ako dôjde k ich upchatiu a následnému poškodeniu Vášho majetku! Krtkovanie za najlepšie ceny vykonávame s maximálnym dôrazom na minimalizáciu znečistenia Vášho interiéru alebo exteriéru! Ponúkame rýchly zásah a riešenie problémov + poradenstvo. Prácu vykonávame s maximálnym nasadením k spokojnosti zákazníka. Priateľské vystupovanie našich zamestnancov. Ceny sú prispôsobené množstvu odvedenej práce / dohoda.

Prečistíme - prepcháme

 • pisoáre
 • guličky
 • bytové stupačky
 • domové prípojky
 • dažďové zvody
 • odtokové prípojky
 • upchaté WC
 • kuchynské drezy
 • vane
 • sprchové kúty
 • umývadlá
 • výlevky

Inštalatérské práce: WC – výmena nádržiek, splachovačov (GEBERIT), montáž a oprava sifónov, výmena ventilov, výmena hadičiek, napájanie spotrebičov na vodu a odpad. Domáce spotrebiče neopravujeme!

Naše služby poskytujeme pre: byty, domy, bytovky – bytové domy, reštaurácie, škôlky, firmy, logistické parky, zariadenia pre seniorov, zdravotnícke zariadenia, kozmetické salóny, kaviarne, bary a pod.

Čistenie kanalizácie v Bratislave – CENNÍK:

Cena pre zákazníka sa skladá z poplatku za vykonanú prácu + v prípade potreby ceny za materiál.
Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.

V rámci Bratislavy máme výjazd zadarmo v pracovnom čase 08:00 – 17:00 hod.!

Pôsobíme v nasledovných lokalitách

Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

Krtkovanie - čistenie upchatých odpadov špirálou - vhodné pre menšie priemery potrubia

Krtkovanie, čistenie potrubia špirálou – krtkovanie nie je len metóda čistenia odpadov pri havarijných stavoch, ale je aj najlepšou prevenciou proti upchávkam v potrubí. Mechanickému odstráneniu nečistôt priamo v potrubí pomocou špirály sa nevyrovná žiadna iná metóda. Najčastejšie používaným nástrojom inštalatérov je otočná elektrická špirála, ktorá sa rozvibruje, a týmto spôsobom veľmi efektívne odstraňuje nečistoty a usadeniny po celom vnútornom obvode potrubia.

Tlakové čistenie potrubia kanalizácie v lokalite Bratislava a okolie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie – pracuje s prúdom vody, ktorý je pod tlakom. Súčasťou vysokotlakovej čistiacej súpravy je vodné čerpadlo s vysokým výkonom. Voda pod tlakom sa dostáva z hadice niekoľkými tryskami. Keď prúd smeruje dozadu, hlavica je tlačená veľkou silou do potrubia a ťahá za sebou hadicu. Prúd smerujúci dopredu zráža nečistoty a veľké množstvo privádzanej vody ich odplaví. Energia vody je obrovská, uvoľní aj zatvrdnuté usadeniny. Tento postup odporúčame napríklad tam, kde kvôli priemeru či stavu potrubia nemožno použiť frézovanie. Veľmi účinné čistenie upchatej kanalizácie.

Čistenie kanalizácie v Bratislave Recenzie našej práce...

Potrebujete prečistiť kanalizáciu - kontaktujte nás

 

Odoslať

Kontaktné informácie

Profesionálne prepchávanie odpadov a čistenie kanalizácie v Bratislave najmodernejšou technikou a skúseným tímom.

Pracujeme nonstop 24/7 | Havarijná služba

U nás môžete platiť kartou