Čistenie upchatej kanalizácie v Lamači = TOP cena a 100% kvalita je samozrejmosť. Výjazd havarijnej služby v pracovnom čase (08:00 - 17:00) zadarmo !

Hľadáte čistenie kanalizácie v Lamači za najlepšie ceny?

Čistenie kanalizácií a domových odpadov krtkovaním sú servisné činnosti, ktoré ponúka naša firma, a ktoré sú nevyhnutné pre udržanie kanalizačnej siete v prevádzkyschopnom stave. V prípadoch, keď dôjde k upchatiu kanalizácie, domových stúpačiek, odkvapov, dažďovej kanalizácie alebo iných častí kanalizačného systému, je nutné vykonať neodkladné čistenie kanalizácie. Krtkovanie upchatej kanalizácie vykonávame najčastejšie elektromechanickým alebo vysokotlakovým odstránením materiálu, ktorý spôsobil upchatie kanalizačného potrubia alebo inej časti kanalizácie. Ak sa upchatie kanalizácie opakuje viackrát odporúčame využiť ďalšiu z našich služieb – monitoring alebo trasovanie kanalizácie, ktorými presne diagnostikujeme príčinu upchávky.

Prečistíme - prepcháme :

 • pisoáre
 • guličky
 • bytové stupačky
 • domové prípojky
 • dažďové zvody
 • odtokové prípojky
 • upchaté WC
 • kuchynské drezy
 • vane
 • sprchové kúty
 • umývadlá
 • výlevky

Inštalatérské práce: WC – výmena nádržiek, splachovačov (GEBERIT), montáž a oprava sifónov, výmena ventilov, výmena hadičiek, napájanie spotrebičov na vodu a odpad. Domáce spotrebiče neopravujeme!

Naše služby poskytujeme pre: byty, domy, bytovky – bytové domy, reštaurácie, škôlky, firmy, logistické parky, zariadenia pre seniorov, zdravotnícke zariadenia, kozmetické salóny, kaviarne, bary a pod.

Čistenie kanalizácie v Lamači – CENNÍK:

Cena pre zákazníka sa skladá z poplatku za vykonanú prácu + v prípade potreby ceny za materiál.
Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.

V rámci Bratislavy máme výjazd zadarmo v pracovnom čase 08:00 – 17:00 hod.!

Krtkovanie - čistenie upchatých odpadov špirálou - vhodné pre menšie priemery potrubia

Čistenie kanalizácie a potrubí veľmi malých priemerov od DN 32 až DN 125, s 90 stupňovými kolenami bez problémov prečistíme. Pri elektromechanickom čistení kanalizácie využívame rôzne nadstavce, hroty a frézovacie hlavice na čistenie koreňov, tukových nečistôt a veľa iných. Elektromechanické čistenie nespôsobí vyplavenie splaškov ako pri vysokotlakovom čistení, prečistenie sa vytláča do hlavnej kanalizácie alebo stúpačky, tým pádom je minimálne znečistenie pri elektromechanickom čistení. Pri krtkovaní mechanicky čistíme potrubie oceľovou strunou, ktorá točením a vibrovaním uvoľňuje usadeniny a nánosy na kanalizačnom a odpadovom potrubí. Krtkovanie v Pezinku vykonávame s prenosným zariadením, ktoré rotačným pohybom pomocou niekoľko metrov dlhej kovovej pružiny mechanicky odstraňuje nánosy na potrubí. Stroje na krtkovanie v Pezinku sú vybavené indukčným motorom, kanalizačnou špirálou a praktickým jednoduchým ovládaním, ktorým je možné ľahko optimalizovať výkon špirály podľa potreby. Pri opakovanom upchatí kanalizácie vieme použiť TV monitorovanie kanalizácie a lokátorom lokalizovať presné miesto upchania, a vykonať následnú opravu kanalizácie.

Tlakové čistenie kanalizácie v Lamači

Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí medzi najefektívnejšie metódy údržby kanalizácie a potrubia. Tento typ čistenia kanalizácie prispieva významnou mierou k predĺženiu životnosti kanalizácie a predchádzaniu havarijných stavov na potrubí a všeobecne v kanalizačných potrubiach. Ďalšou z výhod oproti ostatným metódam je, že sa okrem opätovného obnovenia prevádzky potrubia čistia zároveň aj steny potrubia s prietokom vody 75l/min a 200bar od rôznych mastnôt, tukov a iných usadenín. Tento typ vysokotlakového čistenia realizujeme a najviac používame na čistenie ležatých ale aj zvislých kanalizačných potrubí od priemeru DN 110 až po DN 1 200, samozrejme vieme čistiť aj väčšie priemery potrubí po dohode.
Vysokotlakové čistenie rovnako ako krtkovanie významne prispieva k predĺženiu životnosti kanalizácie a predchádzaniu havarijných stavov. Robíme havarijné čistenia kanalizácie, ale aj preventívne čistenia kanalizácie, čím sa dá predísť havárii a škodám na majetku.

Čistenie kanalizácie v Lamači Recenzie našej práce...

Potrebujete čistenie kanalizácie v Lamači ? Napíšte nám

 

Odoslať

Kontaktné informácie

Profesionálne prepchávanie odpadov a čistenie kanalizácie v Lamači najmodernejšou technikou a skúseným tímom.

Pracujeme nonstop 24/7 | Havarijná služba

U nás môžete platiť kartou