TV monitorovanie odpadového potrubia v Bratislave robotickými kamerami - záznam na DVD / USB

Monitoring potrubia v Bratislave za najlepšie ceny.

Ak sa vám v minulosti upchal odtok odpadových vôd a riešenie neposkytlo ani prepchávanie, častokrát sa muselo pristúpiť až ku výkopovým prácam. A to všetko iba z dôvodu zistenia príčiny upchatia. V dnešnej dobe našťastie existujú moderné technológie na kamerovú kontrolu potrubí –  určené na lokalizáciu poškodených potrubí. Ide o tzv. monitoring kanalizácie (alebo odpadového potrubia), ktorým sa dá predísť nadbytočnej, finančne zaťažujúcej práci.

Monitoringom a lokalizáciou trasovaním potrubia zistíme:

 • Zatekanie splaškovej alebo dažďovej vody do objektu
 • Zisťovanie trasy kanalizácie v súčinnosti s trasovaním zariadením
 • Vyhľadanie kolien kanalizácie, revíznych šácht a ďalších prvkov na kanalizácii
 • Zistenie možných deformácií a trhlín na potrubí
 • Zisťovanie spádu kanalizácie
 • Kontrola kanalizácie po uskutočnenej oprave
 • Zistenie príčiny upchatia kanalizácie
 • Opakované upchávanie kanalizácie
 • Monitoring súčasného stavu kanalizácie (napríklad pred rekonštrukciou)
 • Prepadnutý terén v blízkosti trasy kanalizácie
 • Zápach v objekte
 • Preberanie kanalizácie po výstavbe, kolaudácii
 • Monitoring súčasného stavu kanalizácie ako prevencia
 • Vlhnutie stien

Naše služby poskytujeme pre: byty, domy, bytovky – bytové domy, reštaurácie, škôlky, firmy, logistické parky, zariadenia pre seniorov, zdravotnícke zariadenia, kozmetické salóny, kaviarne, bary a pod.

Monitoring potrubia v Bratislave – CENNÍK:

Cena pre zákazníka sa skladá z poplatku za vykonanú prácu + v prípade potreby ceny za materiál.
Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.

Pôsobíme v nasledovných lokalitách

Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

Monitoring potrubia v Bratislave

Neodteká Vám odpad? A čistenie nepomáha?

Potom nezostáva nič iné, než monitoring kanalizácie (kontrola odpadu kamerou), kedy sa kamerou pozrieme do odpadového potrubia a zistíme, kde je príčina. Predsa nebudeme zbytočne vysekávať celé potrubie, keď stačí len malý kúsok. Neviete, kde začať? Zavolajte nám, my vám presne ukážeme príčinu problému, aj to kde sa nachádza. Naši špecialisti prídu, odpady prehliadnu kamerou a presne určia miesto, kde je potrebné vykonať zásah. Inšpekčnú kameru je možné použiť v priemeroch potrubia od DN32 mm až po DN1200 mm. Z kamerovej prehliadky kanalizácie tiež vyhotovujeme aj nahrávku záznamu na DVD alebo USB na neskoršie použitie. Istotu správnej funkčnosti odpadového potrubia vám dodá odborne vykonaný monitoring kanalizácie. Zistenie reálneho stavu odpadového potrubia zamedzí opakovaným nepríjemným problémom. Okrem toho, že zistíme a vyhodnotíme príčinu poruchy na kanalizácii, môžeme vykonať kontrolu prípojky, celkového stavu potrubia, tesnosti spojov a iné technické detaily potrubia. Disponujeme šiestimy typmi inšpekčných kamier a použitím vhodného typu kamery vieme rýchlejšie nájsť problém, a tým šetríme váš čas a peniaze.

Na monitoring odpadového potrubia kanalizácie máme k dispozícii 6 najmodernejších kamier

Monitoring kanalizácie vykonávame v Bratislave a okolí pomocou trasovacej sondy, čo je vlastne kamera na dlhom elektrickom kábly prenášajúca obraz na farebný monitor. Naši odborní pracovníci vyhodnocujú tieto zábery a presne lokalizujú miesto, rozsah poškodenia a navrhnú najlepší spôsob opravy od prepchávania až po výmenu veľmi opotrebovaného alebo nebodaj prasknutého potrubia. A nielen to! Pretože pri monitoringu kanalizácie nemusí ísť len o lokalizovanie havarijného problému. Zisťuje sa ním aj celkový stav potrubia a jeho častí.

Takéto monitorovanie kanalizácie je najjednoduchší spôsob ako jednoducho nájsť príčiny upchatia či poškodenia, naviac pomocou inšpekčnej kamery sa odhalia aj ďalšie možné riziká a celková kondícia a stav potrubia. Dá sa teda povedať, že ide aj o prevenciu proti poškodeniu. Pomocou monitoringu sa dajú zistiť rôzne údaje ako kvalita prípojky, tesnosť a stav spojov, hĺbka v ktorej došlo ku poškodeniu, spád potrubia, a ďalšie možné riziká a miesta náchylné na poškodenie v budúcnosti.

Monitoring odpadového potrubia v Bratislave Recenzie našej práce...

Ak máte otázky ohľadne monitorovania kanalizácie - napíšte nám

 

Odoslať

Kontaktné informácie

Monitoring potrubia v Bratislave najmodernejšou technikou za najlepšie ceny.

Pracujeme nonstop 24/7 | Havarijná služba

U nás môžete platiť kartou