Monitoring odpadov├ęho potrubia v Bratislave satelitnou kamerou - z├íznam na DVD / USB

Monitoring potrubia v Bratislave za najlep┼íie ceny. K dispoz├şcii m├íme aj satelitn├║ kameru.

Ak sa v├ím v minulosti upchal odtok odpadov├Żch v├┤d a rie┼íenie neposkytlo ani prepch├ívanie, ─Źastokr├ít sa muselo prist├║pi┼ą a┼ż ku v├Żkopov├Żm pr├ícam. A to v┼íetko iba z d├┤vodu zistenia pr├ş─Źiny upchatia. V dne┼ínej dobe na┼í┼ąastie existuj├║ modern├ę technol├│gie na kamerov├║ kontrolu potrub├ş –┬á ur─Źen├ę na lokaliz├íciu po┼íkoden├Żch potrub├ş. Ide o tzv. monitoring kanaliz├ície (alebo odpadov├ęho potrubia), ktor├Żm sa d├í pred├şs┼ą nadbyto─Źnej, finan─Źne za┼ąa┼żuj├║cej pr├íci.

Monitoringom a lokaliz├íciou trasovan├şm potrubia zist├şme:

 • Zatekanie spla┼íkovej alebo da┼ż─Ćovej vody do objektu
 • Zis┼ąovanie trasy kanaliz├ície v s├║─Źinnosti s trasovan├şm zariaden├şm
 • Vyh─żadanie kolien kanaliz├ície, rev├şznych ┼í├ícht a ─Ćal┼í├şch prvkov na kanaliz├ícii
 • Zistenie mo┼żn├Żch deform├íci├ş a trhl├şn na potrub├ş
 • Zis┼ąovanie sp├ídu kanaliz├ície
 • Kontrola kanaliz├ície po uskuto─Źnenej oprave
 • Zistenie pr├ş─Źiny upchatia kanaliz├ície
 • Opakovan├ę upch├ívanie kanaliz├ície
 • Monitoring s├║─Źasn├ęho stavu kanaliz├ície (napr├şklad pred rekon┼ítrukciou)
 • Prepadnut├Ż ter├ęn v bl├şzkosti trasy kanaliz├ície
 • Z├ípach v objekte
 • Preberanie kanaliz├ície po v├Żstavbe, kolaud├ícii
 • Monitoring s├║─Źasn├ęho stavu kanaliz├ície ako prevencia
 • Vlhnutie stien

Na┼íe slu┼żby poskytujeme pre: byty, domy, bytovky – bytov├ę domy, re┼ítaur├ície, ┼ík├┤lky, firmy, logistick├ę parky, zariadenia pre seniorov, zdravotn├şcke zariadenia, kozmetick├ę sal├│ny, kaviarne, bary a pod.

Monitoring potrubia v Bratislave – CENN├ŹK:

Cena pre z├íkazn├şka sa sklad├í z poplatku za vykonan├║ pr├ícu + v pr├şpade potreby ceny za materi├íl.
Ceny sa ur─Źuj├║ na mieste, po obhliadke a po dohode so z├íkazn├şkom.

P├┤sob├şme v nasledovn├Żch lokalit├ích

Bratislava, Petr┼żalka, Star├ę Mesto, Podunajsk├ę Biskupice, Ru┼żinov, Vraku┼ła, Nov├ę Mesto, Ra─Źa, Vajnory, Dev├şn, Dev├şnska Nov├í Ves, D├║bravka, Karlova Ves, Lama─Ź, Z├íhorsk├í Bystrica, Jarovce, Rusovce, ─îu┼łovo, Dlh├ę Diely, Lama─Ź, Pohradni─Źn├ę ─Źasti Rak├║ska a Ma─Ćarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

Monitoring potrubia v Bratislave

Neodtek├í V├ím odpad? A ─Źistenie nepom├íha?

Potom nezost├íva ni─Ź in├ę, ne┼ż monitoring kanaliz├ície (kontrola odpadu kamerou), kedy sa kamerou pozrieme do odpadov├ęho potrubia a zist├şme, kde je pr├ş─Źina. Predsa nebudeme zbyto─Źne vysek├íva┼ą cel├ę potrubie, ke─Ć sta─Ź├ş len mal├Ż k├║sok. Neviete, kde za─Źa┼ą? Zavolajte n├ím, my v├ím presne uk├í┼żeme pr├ş─Źinu probl├ęmu, aj to kde sa nach├ídza. Na┼íi ┼ípecialisti pr├şdu, odpady prehliadnu kamerou a presne ur─Źia miesto, kde je potrebn├ę vykona┼ą z├ísah. In┼ípek─Źn├║ kameru je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą v priemeroch potrubia od DN32 mm a┼ż po DN1200 mm. Z kamerovej prehliadky kanaliz├ície tie┼ż vyhotovujeme aj nahr├ívku z├íznamu na DVD alebo USB na neskor┼íie pou┼żitie. Istotu spr├ívnej funk─Źnosti odpadov├ęho potrubia v├ím dod├í odborne vykonan├Ż monitoring kanaliz├ície. Zistenie re├ílneho stavu odpadov├ęho potrubia zamedz├ş opakovan├Żm nepr├şjemn├Żm probl├ęmom. Okrem toho, ┼że zist├şme a vyhodnot├şme pr├ş─Źinu poruchy na kanaliz├ícii, m├┤┼żeme vykona┼ą kontrolu pr├şpojky, celkov├ęho stavu potrubia, tesnosti spojov a in├ę technick├ę detaily potrubia. Disponujeme ┼íiestimy typmi in┼ípek─Źn├Żch kamier a pou┼żit├şm vhodn├ęho typu kamery vieme r├Żchlej┼íie n├íjs┼ą probl├ęm, a t├Żm ┼íetr├şme v├í┼í ─Źas a peniaze.

Na monitoring odpadov├ęho potrubia kanaliz├ície m├íme k dispoz├şcii 6 najmodernej┼í├şch kamier

Monitoring kanaliz├ície vykon├ívame v Bratislave a okol├ş pomocou trasovacej sondy, ─Źo je vlastne kamera na dlhom elektrickom k├íbly pren├í┼íaj├║ca obraz na farebn├Ż monitor. Na┼íi odborn├ş pracovn├şci vyhodnocuj├║ tieto z├íbery a presne lokalizuj├║ miesto, rozsah po┼íkodenia a navrhn├║ najlep┼í├ş sp├┤sob opravy od prepch├ívania a┼ż po v├Żmenu ve─żmi opotrebovan├ęho alebo nebodaj prasknut├ęho potrubia. A nielen to! Preto┼że pri monitoringu kanaliz├ície nemus├ş ├şs┼ą len o lokalizovanie havarijn├ęho probl├ęmu. Zis┼ąuje sa n├şm aj celkov├Ż stav potrubia a jeho ─Źast├ş.

Tak├ęto monitorovanie kanaliz├ície je najjednoduch┼í├ş sp├┤sob ako jednoducho n├íjs┼ą pr├ş─Źiny upchatia ─Źi po┼íkodenia, naviac pomocou in┼ípek─Źnej kamery sa odhalia aj ─Ćal┼íie mo┼żn├ę rizik├í a celkov├í kond├şcia a stav potrubia. D├í sa teda poveda┼ą, ┼że ide aj o prevenciu proti po┼íkodeniu. Pomocou monitoringu sa daj├║ zisti┼ą r├┤zne ├║daje ako kvalita pr├şpojky, tesnos┼ą a stav spojov, h─║bka v ktorej do┼ílo ku po┼íkodeniu, sp├íd potrubia, a ─Ćal┼íie mo┼żn├ę rizik├í a miesta n├íchyln├ę na po┼íkodenie v bud├║cnosti.

Monitoring odpadov├ęho potrubia v Bratislave Recenzie na┼íej pr├íce...

Ak m├íte ot├ízky oh─żadne monitorovania kanaliz├ície - nap├ş┼íte n├ím

 

Odosla┼ą

Kontaktn├ę inform├ície

Monitoring potrubia v Bratislave najmodernejšou technikou za najlepšie ceny.

Pracujeme nonstop 24/7 | Havarijn├í slu┼żba

U n├ís m├┤┼żete plati┼ą kartou